قوانین خرید از فروشگاه بهرویش

توجه :
۱-کالا و خدمات موجود درسایت مشمول مالیات بر ارزش افزوده (VAT) نمی باشد.
۲-قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است،تا ۲۴ ساعت معتبر مي‌باشد.

شرایط و ضوابط سفارش کالا

استفاده شما از سایت  و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما باشرایط وضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید کالا ازسایت برمبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل رادر سایت درج نمایند بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
تمام شرایط و خدمات سایت بر مبنای آخرین سیاستهای این سایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار سایت مندرج می گردد.

ماده ۱- خریدار محترم، کلیه بذور وارداتی توسط شرکت­های ثبت شده رسمی با مارک­های مشخص و بذرهای مورد فروش این شرکت از بهترین واریته­ها انتخاب گردیده و منطبق با استاندارد­های ملی و بین­المللی توسط موسسه کنترل و گواهی بذر وزارت جهاد کشاورزی کنترل کیفی و کمی شده و سپس مجوز توزیع می­گیرند ولی از آنجا که شرایط نگهداری و کاشت بذرهای فروخته شده و همچنین شرایط محیطی و جوی، آب و زمین، مدیریت مزرعه و عملیات کاشت، داشت، برداشت محصول و نحوه مبارزه با آفات و بیماری­ها و همینطور تاثیرات و نوسانات درجه حرارت، رطوبت، سرما وگرما خارج از نظارت و کنترل این شرکت می­باشد، لذا فروشنده هیچگونه مسئولیت و تعهدی در مورد کیفیت و کمیت محصول بدست آمده از بذر­های فروخته شده و خسارت احتمالی را بعهده نمی­گیرد.

ماده ۲- با توجه به حساسیت بالای بذور کشاورزی، خریدار می­بایست بذر خریداری شده را قبل از کاشت در زمین اصلی مورد آزمایش قوه نامیه قرار دهد. چنانچه جواب مثبت باشد، اقدام به کشت نموده در غیر این­صورت با دردست داشتن جواب آزمایشگاه معتبر، بذر را به فروشنده مسترد نماید. مدت زمان اعلام معیوب بودن بذر به فروشنده ۱۵ روز از تاریخ قرارداد می­باشد، در غیر این­صورت پس از انقضای تاریخ هیچ­گونه مسئولیتی متوجه فروشنده نبوده و شکایت خریدار مسموع نخواهد بود.

ماده ۳- به خریدار محترم توصیه می­شود ارقام بذری را که در منطقه و زمین مورد نظر سابقه کشت ندارد ابتدا در سطح کوچک و به صورت نمونه کاشته شود و پس از اطمینان از تطابق آن با شرایط محلی و سابقه کشاورزان در سطح وسیع مورد کشت قرار دهد.

ماده ۴- خریدار بایستی با علم و اطلاع از وضعیت آفات و بیماریهای رایج در منطقه خود و  با توجه به  مقاومتهای ذکر شده در هر رقم نسبت به انتخاب رقم اقدام نماید و بدین وسیله گواهی می­دهد که کلیه خسارات احتمالی وارده به گلخانه یا مزرعه خود را به عهده گرفته و هیچ گونه شکایتی در زمینه کمیت و کیفیت بار و بوته رقم خریداری شده را نخواهد داشت و حق هرگونه شکایت برعلیه فروشنده، شرکت وارد کننده و شرکت تولید کننده را از خود سلب می­نماید.

ماده ۵- دستور العمل مصرف کود و سم برروی آن قید شده و مصرف کننده موظف است قبل از مصرف در سطح محدود تست نماید و سپس نسبت به نتیجه حاصله استفاده کند. با توجه به شرایط فوق مصرف کننده حق هیچگونه اعتراض و  شکایتی علیه فروشنده را نخواهد داشت.

ماده ۶- با توجه به موارد مطرح شده در ۵ ماده بالا طرفین بابت مفاد این قرارداد توافق نموده و به اظهار صیغه مبایعه جاری شده و خریدار با رویت مورد معامله و وقوف کامل از مشخصات و احراز کمیت و کیفیت آن، قبول به تصرف و قبض مورد معامله نمود. این قرارداد با توجه به مواد ۳۳۸ و ۳۳۹ قانون آیین دادرسی مدنی و ماده ۱۰ همان قانون در ۶ ماده در دو نسخه متحدالشکل و متحدالاعتبار تنظیم و بین طرفین قرار داد تقسیم و برای هر دو طرف لازم التباع خواهد بود.

زمان ارسال

تحویل سفارش ها به اداره پست برای سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند،همان روز انجام می شود.
سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

ارتباط مستقیم با کاربران

اگر به هر دلیل رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفاً مراتب را با پر کردن و ارسال فرم در بخش”تماس با ما”،بخش مدیریت اعلام فرمایید.تا در اسرع وقت رسیدگی نماییم.

شرایط و خدمات فروش کالا

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده وسایت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که سایت به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت ظاهری کالا ابراز می نماید.
هر گونه نقص و یا عیب فنی مشهود بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.